Zbiórka publiczna 1/2014

KOCHANI,

Pogoda, a raczej niepogoda 14 czerwca spowodowała, że nie zebraliśmy wielkich pieniędzy podczas zbiórki publicznej. Ale i ta zebrana suma w kwocie 1677,93 zł, jest świadectwem na to, że jednak są ludzie wrażliwi na pomoc innym.

Dziękujemy wolontariuszom i ich opiekunom, bez których Ci małoletni nie mogliby uczestniczyć w zbiórce publicznej.

Okazało się, iż pomaganie innym wyzwala w nas siły, o jakie siebie nawet nie podejrzewaliśmy. Że dla ludzi dobrego serca pomaganie innym, a zwłaszcza dzieciom, to z pewnością coś bardzo fascynującego.

Przed tą pomocą wciąż stoją nowe nadzieje i nieograniczone perspektywy. Będziemy starali się zatem sprostać temu zadaniu wspólnie z Wami, drodzy Darczyńcy i Przyjaciele Fundacji. DZIĘKUJEMY!

Zarząd Fundacji